Drobečková navigace

Úvod > Dálkové radiové ovládání > Modely SAGA1

Dálkové rádiové ovládání - modely SAGA1

SAGA1-L4, L6, L8

 
SAGA1-L4, L6, L8 Jednoduchá tlačítková souprava pro ovládání zdvihadel vybavených pouze jednorychlostními pohony. Jednotlivé modely se liší počtem ovládaných pohybů (1, 2 nebo 3 obousměrně). Tyto modely dodáváme též jako alternativní ovládání lyžařských vleků. Výhodou jsou rozměry TV-ovladače, jednoduchost a velmi vysoká odolnost konstrukce povětrnostním podmínkám.

SAGA1-L6B, L8B

 
SAGA1-L6B, L8B Tlačítková souprava pro ovládání zdvihadel s jedním nebo dvěma dvourychlostními pohony pomocí 1 nebo 2 párů dvoustupňových tlačítek. Maximální počet hlavních pohybů – 2. Vhodné pro většinu typů pojízdných zdvihadel, pro ovládání navijáků, apod.

SAGA1-L10

 
SAGA1-L10 Tlačítková souprava pro ovládání zdvihadel a jeřábů se dvěmi a více rychlostmi pohonů pomocí 4 párů dvoustupňových tlačítek. Maximální počet hlavních pohybů – 3. Vhodné pro většinu typů standardních jeřábů, nejpoužívanější model.

SAGA1-L12

 
  Tlačítková souprava pro ovládání zdvihadel a jeřábů se dvěmi a více rychlostmi pohonů pomocí 6 párů dvoustupňových tlačítek. Maximální počet hlavních pohybů – 4. Vhodné pro menší i velké jeřáby s více hlavními pohyby a dalšími dálkově ovládanými funkcemi.

SAGA1-J

 
SAGA1-J Radiová souprava vybavená dvěmi joysticky pro ovládání 4 hlavních pohybů s rozlišení až pěti rychlostí pro každý směr a pohyb. Další pomocné funkce lze ovládat pomocí další ovladačů (tlačítka, přepínače). Možnost softwarového přizpůsobení funkcí ovládání dle místních požadavků. Vhodné pro větší jeřáby s větším množstvím funkcí nebo pro jeřáby s nutností jemného rozlišení rychlostí pohybů.

SkiLiftSystem

řešení pro váš vlek...

SkiLiftSystem
Skiliftsystem mini.jpg

Technické prohlídky a zkoušky

určených technických zařízení (UTZ) zdvihacích, dopravních a elektrických zažízení v provozu...


Rychlý kontakt

Ing. Ondřej Jungmann

+420 603 724 907

info@j-controls.cz