Drobečková navigace

Úvod > Dálkové radiové ovládání > Modely TAU

Dálkové rádiové ovládání - modely TAU

Jedná se již o výběhovou řadu dálkového ovládání určenou především pro použití v uzavřených prostorech se standardními nároky na mechanickou odolnost a odolnost proti vnikání prachu a vlhkosti. Není vhodný pro instalaci v těžkých provozech.

TAU-6

 
TAU-6 Tlačítkový vysílač/ovladač pro ovládání zdvihadel a jeřábů se dvěmi a více rychlostmi pohonů pomocí 3 párů dvoustupňových tlačítek se zabudovaným časováním spínání 3. a vyšších rychlostí. Maximální počet hlavních pohybů – 3. Vhodné pro většinu typů standardních jeřábů, nejpoužívanější model.

TAU-10

 
TAU-10 Tlačítkový vysílač/ovladač pro ovládání zdvihadel a jeřábů se dvěmi a více rychlostmi pohonů pomocí 5 párů dvoustupňových tlačítek se zabudovaným časováním spínání 3. a vyšších rychlostí. Maximální počet hlavních pohybů – 4. Vhodné pro menší i velké jeřáby s více hlavními pohyby a dalšími dálkově ovládanými funkcemi.

TAU-Joy

 
TAU-Joy Vysílač/ovladač vybavený 2 joysticky s rozlišením až 6 stupňů v každém směru pro ovládání 4 hlavních pohybů a volitelně až 12 dalšími ovládacími prvky (tlačítka, spínače) pro další funkce jeřábu. Vhodné pro větší jeřáby s větším množstvím funkcí nebo pro jeřáby s nutností jemného rozlišení rychlostí pohybů.

Aktivační jednotka/přijímač

Kompaktní přijímač je shodný pro všechny uvedené modely vysílačů. Dle potřeby a možností ovládaného stroje je možno zvolit typ a rozsah napájecí napětí. Přijímač je určen k instalaci na vnější stranu rozvaděče s vestavěnou anténou (IP65). Systém je vybaven automatickou detekcí volného kanálu.

SkiLiftSystem

řešení pro váš vlek...

SkiLiftSystem
Skiliftsystem mini.jpg

Technické prohlídky a zkoušky

určených technických zařízení (UTZ) zdvihacích, dopravních a elektrických zažízení v provozu...


Rychlý kontakt

Ing. Ondřej Jungmann

+420 603 724 907

info@j-controls.cz