Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Současnost

Současnost

Firma Robert Jungmann byla v roce 1999 transformována na společnost J-Controls s.r.o. s obdobným rozsahem činnosti. V témže roce byla společnost vzhledem ke své činnosti a odborné způsobilosti svých pracovníků pověřena Ministerstvem dopravy a spojů ČR jako právnická osoba určená k provádění technických prohlídek a zkoušek (TPZ) určených technických zařízení (UTZ) zdvihacích, dopravních a elektrických podle § 47 odst.4 zákona č. 266/1994 Sb., o drahách, čímž jí bylo umožněno nejen provádění pravidelné kontrolní činnosti na provozovaných zařízeních, ale také schvalovat UTZ do provozu po provedených rekonstrukcích, generálních opravách nebo jiných zásazích znamenající odchylku od technické dokumentace.

 P8080265.JPGV současné době je rozsah činnosti firmy široký. Jde především o činnost v oblasti elektročástí zdvihacích a dopravních zařízení, a to počínaje drobnými opravami a elektromontážemi přes dodávky a montáže dálkového ovládání a rekonstrukce elektropohonů uvedených zařízení až po dodávky kompletních řídících a bezpečnostních systémů „na klíč“. Předmětem těchto prací nejsou jen jeřáby a lanové dráhy, ale také lyžařské vleky, regálové zakladače, plynové a elektrické kotelny, lakovací boxy, jednoúčelové lisy pro automobilový průmysl, a jiná zařízení vyžadující řízení elektropohonů a zabezpečení provozu.

 

 

Společnost v současné době zaměstnává zkušené odborníky v oboru Dálkové ovládání montážních souborůelektrotechnického projektování, montáží a vývoji průmyslového software, kteří jsou zárukou kvalitní práce. Pracovníci společnosti jsou schopni realizovat zakázku počínaje zhodnocením současného stavu a požadavků zákazníka, vypracováním návrhu řešení a detailního projektu zakázky, přes dodávku a výrobu komponentů ve vlastní dílně, montáž na místě zakázky, nastavením a programováním bezpečnostních systémů a pohonů až po technické zkoušky a legislativní uvedení zařízení do provozu.

 

Při tvorbě cen zakázek je přistupováno ke každé zakázce individuálně s ohledem na technické možnosti daného zařízení, požadavky a možnosti zákazníka. Při volbě použitých komponentů jsou preferovány kvalitní výrobky renomovaných a ověřených tuzemských i zahraničních výrobců za přijatelné ceny.

SkiLiftSystem

řešení pro váš vlek...

SkiLiftSystem
Skiliftsystem mini.jpg

Technické prohlídky a zkoušky

určených technických zařízení (UTZ) zdvihacích, dopravních a elektrických zažízení v provozu...


Rychlý kontakt

Ing. Ondřej Jungmann

+420 603 724 907

info@j-controls.cz