Drobečková navigace

Úvod > Reference > Lyžařské vleky - reference

Lyžařské vleky - reference

Pro fotogalerii klikni na obrázek >

k07.jpg Dětský pás Novako, Boží Dar (2020)
Provozovatel: NOVAKO-SKI s.r.o., Boží Dar 
Rozsah: Oprava elektropohonu dětského lyžařského pásu s využitím frekvenčního měniče 4 kW pro řízení hlavního pohonu.
IMG_20191128_152007.jpg LV Zdobnice, Ski areál Zdobnice (2019)
Provozovatel: Ski Centrum Zdobnice s.r.o., Rychnov nad Kněžnou 
Rozsah: Oprava elektropohonu LV Metasport TLV-12 s využitím frekvenčního měniče 18,5 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu ovládacího pultu obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
P3251802.JPG LV Chata Popelná, Nicov-Popelná (2019)
Provozovatel: Aleda a.s., České Budějovice 
Rozsah: Oprava elektropohonu LV Metasport TLV-12 s využitím frekvenčního měniče 15 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu ovládacího pultu obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
IMG_20171211_093149.jpg LV Novako, Boží Dar (2018)
Provozovatel: NOVAKO-SKI s.r.o., Boží Dar 
Rozsah: Oprava elektropohonu dětského LV Multi Skilift s využitím frekvenčního měniče 5,5 kW pro řízení hlavního pohonu. Rekonstrukce rovněž zahrnovala zabezpečení chodu a ovládání LV.
Karlovka mini.jpg LV Chata Karlovka, Pec pod Sněžkou (2018)
Provozovatel: METRONET s.r.o., Praha
Rozsah: Oprava elektropohonu LV Slovšport EPV-300 s využitím frekvenčního měniče 7,5 kW pro řízení hlavního pohonu. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu kabeláže poháněcí stanice, ovládacího pultu obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
LV Hořec mini.jpg LV Hořec, Železná Ruda-Špičák (2018)
Provozovatel: SK Sokol Špičák, z.s., Železná Ruda 
Rozsah: Oprava elektropohonu LV Metasport TLV-7,5 s využitím frekvenčního měniče 18,5 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu ovládacího pultu obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
LV EPV300 mini.jpg LV Kryštofovo Údolí, Liberec (2017)
Provozovatel: Martin Fajmon, Liberec
Rozsah: Oprava elektropohonu LV Slovšport EPV-300 s využitím frekvenčního měniče 4 kW pro řízení hlavního pohonu. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu kabeláže poháněcí stanice, ovládacího pultu obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
LV Weiss Mikeska mini.jpg LV Weissova louka, Železná Ruda-Špičák (2017)
Provozovatel: Martin Šnajdr, Železná Ruda
Rozsah: Oprava elektropohonu dětského LV B+J Mikeska LPVE 4-200 s využitím frekvenčního měniče 7,5 kW pro řízení hlavního pohonu. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu kabeláže poháněcí stanice, ovládacího pultu obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
LV Javorník mini.jpg LV Javorník (2017)
Provozovatel: Jiří Vintr, Sušice
Rozsah: Oprava elektropohonu LV Metasport TLV-7,5 s využitím frekvenčního měniče 18,5 kW pro řízení hlavního pohonu. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu kabeláže poháněcí stanice, ovládacího pultu obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
LV Tomášek mini.jpg LV Churáňov (2017)
Provozovatel: Jiří Tomášek, Úbislav
Rozsah: Oprava elektropohonu LV Tatrapoma PFP s využitím frekvenčního měniče 18,5 kW pro řízení hlavního pohonu. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu kabeláže poháněcí stanice, ovládacího pultu obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
LV Karlov mini.jpg LV Karlov, Hartmanice (2017)
Provozovatel: RenoEnergie a.s.
Rozsah: Oprava elektropohonu LV Metasport BLV-0 s využitím frekvenčního měniče 7,5 kW pro řízení hlavního pohonu. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu elektromotoru hlavního pohonu, kabeláže poháněcí stanice, ovládacího pultu obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
LV Neklid 1000 mini.jpg LV Neklid 1000, Boží Dar (2017)
Provozovatel: Sportinvesta s.r.o.
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti LV Metasport BLV-2 s využitím DC měniče 125 kW pro regulaci hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu kabeláže poháněcí stanice, ovládací pult obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
LV Přimda mini.jpg LV Přimda (2017)
Provozovatel: Josef Langmajer, Město Přimda
Rozsah: Výměna elektromotoru 18,5 kW hlavního pohonu LV Transporta VL-500, regulace původním frekvenčním měničem 30 kW pro řízení hlavního pohonu. Součástí opravy bylo doplnění elektromagnetické brzdy a úprava software řídícího systému.
LV Javorná mini.jpg LV Kajberk, Javorná (2017)
Provozovatel: RS Javorná s.r.o.
Rozsah: Oprava elektropohonu LV Metasport TLV-12 s využitím frekvenčního měniče 18,5 kW pro řízení hlavního pohonu. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu kabeláže poháněcí stanice, ovládacího pultu obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
LV Horní Slavkov mini.jpg LV Horní Slavkov (2017)
Provozovatel: Město Horní Slavkov
Rozsah: Dodávka systému zabezpečení polohy lana na trati lyžařského vleku Tatrapoma S, založeného na průmyslovém mikroautomatu. Vyhodnocení provozních stavů a polohy lana na jednotlivých podpěrách pomocí textového displeje na rozvaděči systému. Rekonstrukce rovněž zahrnovala částečnou výměnu a doplnění kabeláže a výměnu propojovacích krabic.
LV VL500 Belveder mini.jpg LV Belveder 2 (2015)
Provozovatel: ARC-H s.r.o.
Rozsah: Dodávka silového rozvaděče Transporta VL-500, instalace rozvaděče frekvenčního měniče 37 kW pro regulaci hlavního pohonu. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu kabeláže poháněcí stanice, ovládací pult obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
LV H80 Belveder mini.jpg LV Belveder 1 (2015)
Provozovatel: ARC-H s.r.o.
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti Tatrapoma H-80 s využitím frekvenčního měniče 37 kW pro regulaci hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu kabeláže poháněcí stanice, ovládací pult obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
LV Leitner Přimda mini.jpg LV Přimda 2 (2015)
Provozovatel: Josef Langmajer, Město Přimda
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti LV Leitner 320 s využitím frekvenčního měniče  18,5 kW pro regulaci hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem. Rekonstrukce zahrnovala rovněž instalaci nového elektromotoru 15 kW, výkop, položení a zahrnutí kabelu tratě, kabeláž obou stanic a podpěr, ovládací pulty obsluhy v obou stanicích, doplnění bezpečnostních prvků, instalace krabic a snímačů polohy lana na podpěry.
Lyžařský vlek Kvilda LV Kvilda (2014)
Provozovatel: Ski Kvilda s.r.o.
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti TLV-11 s využitím frekvenčního měniče 15 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu kabeláže stanic, ovládací pult obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
Lyžařský vlek Alšovka LV Alšovka, Klášterec nad Ohří (2014)
Provozovatel: Vladimír  Klíma, OS Horal
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti LV Tatrapoma P s využitím frekvenčního měniče 11 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem. Rekonstrukce rovněž zahrnovala ovládací pult obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
Lyžařský vlek Kvilda LV Kvilda (2012)
Provozovatel: Ski Kvilda s.r.o.
Rozsah: Projekt a technická pomoc při rekonstrukci hlavního pohonu TLV-12 spočívající v instalaci frekvenčního měniče 37 kW, úprava systému ovládání a zabezpečení LV.
Lyžařský vlek Nové Hutě LV Nové Hutě (2012)
Provozovatel: ČSTV, Lyžařský areál Zadov
Rozsah: Rekonstrukce hlavního pohonu LV Tatrapoma H-130. Instalace frekvenčního měniče 45 kW, úprava systému ovládání a zabezpečení LV.
Lyžařský vlek Přimda LV Přimda (2011)
Provozovatel: Josef Langmajer, Město Přimda
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti LV Transporta VL-500 s využitím frekvenčního měniče  30 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem. Rekonstrukce zahrnovala rovněž výkop, položení a zahrnutí kabelu tratě, instalace krabic a snímačů polohy lana na podpěry.
Lyžařský vlek Šibeniční Vrch - Mnichovice LV Šibeniční vrch, Mnichovice (2011)
Provozovatel: JOANNES s.r.o.
Rozsah: Kompletní rekonstrukce elektročásti LV EPV-300 s využitím frekvenčního měniče 11 kW pro řízení hlavního pohonu. Rekonstrukce zahrnovala rovněž zabezpečení trati, ovládání a řízení LV.
Lyžařský vlek Háj u Aše LV Háj u Aše, Aš (2010)
Provozovatel: Ašské lesy, s.r.o.
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti LV Tatrapoma H-80 s využitím frekvenčního měniče  37 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem, ovládání dálkovou radiovou soupravou.
Lyžařský vlek Náprava Jáchymov LV Náprava, Jáchymov (2010)
Provozovatel: Náprava s.r.o.
Rozsah: Rekonstrukce pohonu LV TLV-2 s využitím frekvenčního měniče 7,5 kW pro řízení hlavního pohonu, úprava systému ovládání a zabezpečení LV.
Lyžařský vlek Chmelná LV Chmelná  (2010)
Provozovatel: Sbor dobrovolných hasičů Chmelná
Rozsah: Úprava nastavení frekvenčního měniče 11 kW hlavního pohonu TLV a úprava systému ovládání a zabezpečení LV.
Lyžařský vlek Alšovka, Klášterec nad Ohří LV Alšovka, Klášterec nad Ohří (2010)
Provozovatel: Vladimír  Klíma, OS Horal
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti LV Tatrapoma F10 s využitím frekvenčního měniče 22 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu kabeláže stanic i trati, ovládací pult obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV.
Lyžařský vlek Lišák LV Lišák, Stříbrná (2009)
Provozovatel: Dr. Ján Izák, TJ Horal
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti LV Transporta VL-500 s využitím frekvenčního měniče 45 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu motoru, kompletní kabeláže stanic i trati vč. výkopů, osazení indukčích snímačů polohy lana na podpěrách, ovládací pult obsluhy, zabezpečení chodu a ovládání LV. Provedení revizních zkoušek.
Lyžařský vlek Mrákotín LV Mrákotín (2009)
Provozovatel: Lyžařské sjezdovky Mrákotín, s.r.o.
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti 2 LV EPV-300 s využitím 2 kusů frekvenčních měničů 11 kW pro řízení hlavního pohonu. Rekonstrukce rovněž zahrnovala výměnu motorů, zabezpečení chodu a ovládání LV.
Lyžařský vlek Aš LV Háj u Aše, Aš (2008)
Provozovatel: Ašské lesy, s.r.o.
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti LV Tatrapoma H-60 s využitím frekvenčního měniče  22 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem, ovládání dálkovou radiovou soupravou.
Lyžařský vlek Hříběcí bouda LV Hříběcí Bouda, Strážné (2007)
Provozovatel: ZO OSŽ DKV Praha
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti LV TLV-12 s využitím stejnosměrného měniče 18,5 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem.
Lyžařský vlek Boží Dar LV Neklid 500, Boží Dar (2006)
Provozovatel: TJ Jáchymov
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti LV Metasport BLV-2 s využitím stejnosměrného měniče 125 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem, ovládání dálkovou radiovou soupravou.
Lyžařský vlek Špičák LV Weissova louka, Železná Ruda-Špičák (2006)
Provozovatel: Martin Šnajdr, Sportovní klub Špičák
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti LV Tatrapoma P s využitím frekvenčního měniče 15 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV provedeno průmyslovým mikroautomatem.
Lyžařský vlek Rychnov u Jablonce nad Nisou LV Rychnov u Jablonce nad Nisou (2006)
Provozovatel: Josef Drobník, Lyžařský areál Rychnov u Jablonce n.N.
Rozsah: Dodávka kompletní rekonstrukce elektročásti LV Tatrapoma H-130 s využitím frekvenčního měniče 45 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečení trati, chodu a ovládání LV je zajišťováno průmyslovým mikroautomatem, ovládání dálkovou radiovou soupravou.
Lyžařský vlek Šanov LV Červená Voda - Šanov (2005)
Provozovatel: Roman Bubák, Ski areál Šanov, Červená Voda
Rozsah: Dodávka kompletní elektročásti LV TLV-12 s využitím frekvenčního měniče 22 kW pro řízení hlavního pohonu. Zabezpečovací a ovládací obvody řízeny průmyslovým mikroautomatem, ovládání dálkovou radiovou soupravou.
Lyžařský vlek Horní Kouty LV Horní Kouty - Radvánov (2005)
Provozovatel: Svaz tělovýchovných služeb Mladá Vožice
Rozsah: Dodávka zabezpečovacího systému pádu lana pro LV TLV-12 s vyhodnocením jednotlivých podpěr.
Lyžařský vlek Zadov LV Kobyla, Zadov (2003)
Provozovatel: ČSTV Lyžařský areál Zadov
Rozsah: Dodávka kompletní elektročásti LV Tatrapoma H-130 s využitím frekvenčního měniče 55 kW pro řízení hlavního pohonu, řídící a ovládací část s využitím dálkového radiového ovládání.
Lyžařský vlek Jáchymov LV Jáchymov (2003)
Provozovatel: TJ Jáchymov
Rozsah: Dodávka kompletní elektročásti LV včetně elektromotoru s využitím frekvenčního měniče 30 kW pro řízení hlavního pohonu.
Lyžařský vlek Paprsek LV Paprsek, Horský hotel Paprsek, Staré Město p.Sněžníkem  (2002)
Provozovatel: Miloslav Mika, Horský hotel Paprsek, Staré Město pod Sněžníkem
Rozsah: Spolupráce na výstavbě a dodávka kompletní elektročásti repasovaného lyžařského vleku Leitner 1000 s využitím frekvenčního měniče 90 kW pro řízení hlavního pohonu. Ovládání dálkovou radiovou soupravou.

SkiLiftSystem

řešení pro váš vlek...


Skiliftsystem mini.jpg

Technické prohlídky a zkoušky

určených technických zařízení (UTZ) zdvihacích a dopravních zařízení v provozu...


Modernizace mostového jeřábu

elektroinstalace včetně dálkového radiového ovládání...


Rekonstrukce řízení pohonů a ovládání mostového drapákového jeřábu

Regálové zakladače

modernizace řídícího systému PLC, regulace elektropohonů...


Rekonstrukce elektročásti regálového zakladače

Automatická bruska

modernizace elektropohonů a řídících systémů průmyslových strojů...


IMG_20200815_115658.jpg

Pohony regulovaného jezu

rekonstrukce elektroinstalace mnoha různých technologií...


IMG_20200630_124200.jpg

 

Rychlý kontakt

Ing. Ondřej Jungmann

+420 603 724 907

info@j-controls.cz