Drobečková navigace

Úvod > Reference > Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel - reference

Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel - reference

Pro fotogalerii klikni na obrázek

Chomutov mini.jpg Národní technické muzeum Praha, Železniční depozitář Chomutov (2020)
Mostový jeřáb Vihorlat Snina 8t v provozu montovny Depozitáře NTM - kompletní rekonstrukce elektročásti - výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího regulaci všech elektropohonů frekvenčními měniči 15, 4 a 7,5kW, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou, částečná výměna kabeláže, doplnění bezpečnostních prvků.
RZ Kouřim mini.jpg Marker CZ s.r.o., Kouřim (2020)
Regálový zakladač RZ-1353/020, č. 4 - kompletní rekonstrukce elektročásti - náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 18,5, 4 a 0,75 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.
rz ub 2 mini.jpg Hruška a.s., Ostrava-Martinov, provoz Uherský Brod (2020)
Regálový zakladač RZ-1250/041, č. 2 - kompletní rekonstrukce elektročásti - náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 18,5, 4 a 0,75 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.
Krpa klima mini.jpg KRPA Paper a.s., Hostinné (2020)
2 mostové dvoukočkové jeřáby Slovácké strojírny 16+16t nad navíječem a nad nátokem v provozu výroby papíru - instalace klimatizačních jednotek jeřábových rozvaděčů, zapojení jejich ovládání pro automatický provoz.
Spokar mini.jpg Spojené kartáčovny a.s., Pelhřimov (2020)
2 regálové zakladače RZ-1250/042, č. 1 a 2 - projekt elektročásti, vývoj software PLC, programování frekvenčních měničů, spolupráce na oživení a uvedení do provozu.
Novem mini.jpg

NOVEM Car Interior Design k.s., Město Touškov (2020)
Mostový jeřáb Stahl 8000 kg - úprava ovládání frekvenčního měniče zdvihu, úprava ovládacích obvodů koncových vypínačů a omezovače nosnosti.

RZ ústí 3 mini.jpg EVROmat a.s., Ústí nad Labem (2020)
Kompletní rekonstrukce elektročásti regálového zakladače RZ-1250/041, č. 3. Náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 18,5,  4 a 0,75kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.
Depo Plzeň mini.jpg České dráhy, a.s., OCÚ Plzeň (2019)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu SUB 2t s kladkostrojem Balkancar-Podem v provozu střediska údržby. Výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího regulaci pohonů pojezdů frekvenčními měniči 4kW a 1,5kW, stykačové ovládání  kladkostroje zdvihu, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou, částečná výměna kabeláže, výměna nosného lana.
RZ UB mini.jpg Hruška a.s., Ostrava-Martinov, provoz Uherský Brod (2019)
Kompletní rekonstrukce elektročásti regálového zakladače RZ-1250/041, č. 1. Náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 18,5, 4 a 0,75 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.
nerkon mini.jpg NERKON s.r.o., Brno, provoz Český Rudolec (2019)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu Vihorlat Snina PVS-1t s kladkostrojem Balkancar-Podem v provozu montážní haly. Výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího regulaci všech pohonů frekvenčními měniči 4, 2,2 a 0,75kW, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou, částečná výměna kabeláže, doplnění koncových vypínačů, instalace uzavřené napájecí troleje jeřábové dráhy.
RZ Hranice 2 mini.jpg SŽDC s.o., Oblastní ředitelství Olomouc, SSM Hranice na Moravě (2019)
Kompletní rekonstrukce elektročásti 3 kusů regálových zakladačů RZ-1250/041, č. 1, 2, 3. Náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 18,5, 4 a 0,75 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.
krpa 2 mini.jpg

KRPA Paper a.s., Hostinné (2019)
Kompletní rekonstrukce elektročásti dvoukočkového mostového jeřábu Slovácké strojírny 16+16t nad navíječem v provozu výroby papíru. Výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího regulaci pohonů frekvenčními měniči 2x 30kW, 2x 4kW a 15kW, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou, instalace energetického řetězu pro propojení koček s mostem, kompletní výměna kabeláže, doplnění bezpečnostních prvků, instalace pohyblivého přívodu pohonu manipulační traverzy. Součástí rekonstrukce bylo rovněž seřízení brzd a provedení zatěžkávací zkoušky.

Hesti mini.jpg

HESTI, spol. s r.o., Třemošná (2019)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu Vihorlat Snina 5t s kladkostrojem Balkancar-Podem v provozu montážní haly. Výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího regulaci pohonů pojezdů frekvenčními měniči 4kW a 1,5kW, stykačové ovládání dvourychlostního kladkostroje zdvihu, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou, částečná výměna kabeláže, doplnění bezpečnostních prvků.

Nejdek mini.jpg

WITTE Automotive, spol. s r.o., Nejdek (2019)
Kompletní rekonstrukce elektročásti regálového zakladače RZ-310 ve skladu náhradních dílů. Regulace asynchronních střídavých pohonů frekvenčními měniči o výkonu 2,2, a 1,5 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a doplnění ovládacích panelů v kabině obsluhy.

Potain mini.jpg

SMP CZ, a.s., Praha, středisko Beroun (2018)
Dodávka a montáž uzavřené napájecí troleje 130 A na jeřábovou dráhu věžového jeřábu Potain, instalace přívodní kabeláže.

PJ5 Beroun mini.jpg

SMP CZ, a.s., Praha, středisko Beroun (2018)
Kompletní rekonstrukce elektročásti 2 kusů portálových jeřábů PJ-5t s kladkostrojem Balkancar-Podem v provozu venkovního skladu. Výroba a dodávka nových plně vyzbrojených rozvaděčů obsahujících regulaci pohonů pojezdů frekvenčními měniči 4kW a 2,2kW, stykačové ovládání dvourychlostního kladkostroje zdvihu, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou v režimu TANDEM, kompletní výměna kabeláže, doplnění bezpečnostních prvků.

Pašek mini.jpg

Autoservis Pašek s.r.o., Rybnice (2018)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu Vihorlat Snina 5t s kladkostrojem Demag v provozu montážní haly. Výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího stykačové ovládání dvourychlostních pohonů všech pohybů jeřábu, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání závěsným kabelovým ovladačem, částečná výměna kabeláže, doplnění omezovače nosnosti zdvihu.

AB jet mini.jpg

AB JET spol. s r.o., Havlíčkův Brod (2018)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu Vihorlat Snina 5t s kladkostrojem Balkancar-Podem v provozu montážní haly. Výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího regulaci pohonů pojezdů frekvenčními měniči 4kW a 1,5kW, stykačové ovládání dvourychlostního kladkostroje zdvihu, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou, částečná výměna kabeláže, doplnění bezpečnostních prvků.

Snina 5t Giometal mini.jpg

Giometal s.r.o., Brno-Chrlice (2018)
Výměna vřetenového koncového vypínače pohonu zdvihu mostového jeřábu Snina 5 t v provozu výroby ocelových prvků vzduchotechniky, nastavení vypínacích poloh.

Páter mini.jpg

MOTOR JIKOV Strojírenská a.s., Soběslav (2018)
Kompletní rekonstrukce elektročásti skladovacího stroje páternoster PNR-92. Regulace pohonu frekvenčním měničem 4 kW, dodávka řídícího systému na bázi PLC-HMI, výměna a doplnění bezpečnostních prvků, provoz v automatickém a manuálním režimu. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže, ovládacích a signalizačních prvků.

 

RZ Ostrava 3_4 mini.jpg Hruška a.s., Ostrava-Martinov (2017)
Kompletní rekonstrukce elektročásti regálového zakladače RZ-1250, ev.č. 3/4. Náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 18,5, 4 a 0,75 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.
Jeřáb Všeruby mini.jpg Martin Považan - Kovovýroba, Všeruby u Plzně (2017)
Částečná rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu 5t s kladkostrojem Balkancar v provozu obrobny. Výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího regulaci všech pohonů jeřábu frekvenčními měniči 11kW, 4kW a 1,5kW, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou, částečná výměna kabeláže. Součástí rekonstrukce bylo rovněž provedení zatěžkávací zkoušky.
Jeřáb Ostrov mini.jpg Amphenol-Tuchel Electronics GmbH, Ostrov (2016)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu Vihorlat Snina 5t v provozu lisovny. Výměna brzdových motorů pojezdů, výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího regulaci pohonů pojezdů frekvenčními měniči 4kW a 1,5kW, stykačové ovládání dvourychlostního kladkostroje zdvihu, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou, částečná výměna kabeláže, doplnění bezpečnostních prvků. Součástí rekonstrukce bylo rovněž provedení zatěžkávací zkoušky.
RZ Ostrava 7_8 mini.jpg

Hruška a.s., Ostrava-Martinov (2016)
Kompletní rekonstrukce elektročásti regálového zakladače RZ-1250, ev.č. 7/8. Náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 18,5, 4 a 0,75 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.

KRPA 16+16t.jpg

KRPA Paper a.s., Hostinné (2016)
Kompletní rekonstrukce elektročásti dvoukočkového mostového jeřábu Slovácké strojírny 16+16t v provozu výroby papíru. Výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího regulaci pohonů frekvenčními měniči 2x 30kW, 2x 4kW a 15kW, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou, instalace energetického řetězu pro propojení koček s mostem, kompletní výměna kabeláže, doplnění bezpečnostních prvků. Součástí rekonstrukce bylo rovněž seřízení brzd a provedení zatěžkávací zkoušky.

Jeřáb Brno 5t.jpg Domestav s.r.o., Brno (2016)
Oprava elektročásti mostového jeřábu 5t, výměna stykačového ovládání pohonů, úprava dálkového ovládání, vyhotovení kompletní technické dokumentace.
PJ5 Beroun.jpg SMP CZ, a.s., Praha, středisko Beroun (2016)
Demontáž a montáž elektročásti 2 kusů portálových jeřábů PJ-5 při přemístění do střediska Beroun, dodávka a montáž dálkového ovládání s funkcí TANDEM.
RZ Ostrava 1_2 mini.jpg Hruška a.s., Ostrava-Martinov (2015)
Kompletní rekonstrukce elektročásti regálového zakladače RZ-1250, ev.č. 1/2. Náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 18,5, 4 a 0,75 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.
ARZ Krnov mini.jpg Krnovské opravny a strojírny a.s., Krnov (2015)
Kompletní rekonstrukce elektročásti a řídícího systému automatického regálového zakladače ve skladu hutního materiálu. Motory pohonů řízeny frekvenčními měniči o výkonu 22 a 4 kW, řídící systém automatického provozu založen na PLC s vlastním software. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže, všech snímačů a bezpečnostních prvků a ovládacího terminálu ve velíně. Odměřování polohy stroje provedeno laserovým paprskem. Pro možnost manuálního ovládání instalována radiová souprava.
Jeřáby Beroun mini.jpg SMP CZ, a.s., Praha, středisko Beroun (2015)
Montáž uzavřené napájecí troleje 100 A na 3 kusy jeřábové dráhy portálových a věžových jeřábů, instalace přívodní kabeláže, výroba skříně hlavních vypínačů.
Vintířov mini.jpg Lias Vintířov, LSM, k.s., Vintířov (2015)
Rekonstrukce pohonů pojezdu mostů 3 kusů mostových jeřábů Snina 12,5 t v provozu Prefa. Náhrada původních kroužkových moturů, převodovek a čelisťových brzd kompaktními převodovými brzdovými motory řízenými frekvenčním měničem 15 kW. Výměna dálkového radiového ovládání.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel EVROmat, a.s., Ústí nad Labem (2014)
Kompletní rekonstrukce elektročásti regálového zakladače RZ-320, č. 5. Náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 11 a 4 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel Giometal s.r.o., Brno-Chrlice (2014)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu Snina 5 t v provozu výroby ocelových prvků vzduchotechniky. Výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího regulaci pohonů frekvenčními měniči 11, 7,5 a 4 kW, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou, instalace uzavřené napájecí troleje podél jeřábové dráhy, kompletní výměna kabeláže, doplnění bezpečnostních prvků. Součástí rekonstrukce bylo rovněž provedení kompletního nátěru jeřábu a jeřábové dráhy, repase elhy odbrzďovačů a kontrola převodovek, provedení zatěžkávací zkoušky.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel Kemwater ProChemie s.r.o., Kolín (2014)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového drapákového jeřábu Královopolská 5 t v provozu výroby chemie pro úpravu vody. Výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího regulaci pohonů frekvenčními měniči 2x18,5, 11 a 4 kW, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou. Součástí rekonstrukce byla výměna ovládacích panelů v kabině jeřábníka vč. náhrady kontrolérů křížovými ovladači.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel Hruška a.s., Ostrava-Martinov (2014)
Kompletní rekonstrukce elektročásti regálového zakladače RZ-1250, ev.č. 5/6. Náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 18,5, 4 a 0,75 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel DIAMO st.p., závod ODRA, Ostrava-Vítkovice, jáma Jeremenko 3 (2013)
Generální oprava elektročásti mostového jeřábu Škoda 32 t. Výroba a dodávka kompletně vyzbrojeného rozvaděče obsahující regulaci všech elektropohonů frekvenčními měniči 22, 5,5 a 11 kW. Ovládání dálkovou radiovou soupravou, kompletní výměna kabeláže, montáž uzavřené napájecí troleje podél jeřábové dráhy vč. hlavního přívodu. Provedení montážní a zatěžkávací zkoušky, výchozí elektrorevize.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel SWS Tauchman, Jilemnice (2013)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu 5 t v provozu výroby hliníkových výrobků. Výroba a dodávka nového plně vyzbrojeného rozvaděče obsahujícího regulaci pohonů frekvenčními měniči 11, 2,2 a 4 kW, ovládací a zabezpečovací část. Ovládání dálkovou radiovou soupravou. Součástí rekonstrukce bylo rovněž geodetické proměření jeřábové dráhy a statický výpočet jeříbové konstrukce, provedení zatěžkávací zkoušky.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel ZVVZ-Enven Engineering a.s., Milevsko (2013)
Tvorba projektu kompletní elektročásti montážního derickového jeřábu 500 kg, zahrnující využití frekvenčních měničů pro regulaci všech hlavních elektropohonů jeřábu, omezovače nosnosti, záznamového zařízení a kompletní ovládací části.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel Wikov Sázavan s.r.o., Zruč nad Sázavou (2013)
Modernizace elektročásti pohonů mostového jeřábu Snina VUDUT 5 t. Výroba a dodávka  pomocného rozvaděče se stykačovým ovládáním pohonů zdvihu, pojezdu mostu a kočky, instalace radiové soupravy pro ovládání jeřábu.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel EVROmat, a.s., Ústí nad Labem (2013)
Kompletní rekonstrukce elektročásti regálového zakladače RZ-1250, č. 1. Náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 15, 4 a 0,75 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.
  CERI s.r.o., Plzeň (2012-2013)
Spolupráce na vývoji strojní části, projekt, výroba a montáž kompletní elektročásti lanového horizontálního navijáku pro posun kolejových polí NPK-01. Dva elektopohony 22 kW regulované frekvenčními měniči, zabezpečovací část, ovládání radiovou soupravou.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel Povodí Vltavy, státní podnik, Praha (2012-2013)
Tvorba zadávacího projektu Modernizace pohonu lodního výtahu na vodním díle Orlík, zahrnující náhradu hlavního a pomocných pohonů výtahu elektromotory regulovanými frekvenčním měničem, zabezpečení provozu PLC, ovládání radiovou soupravou. Provádění autorského dozoru při realizaci díla.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel Kovohutě Rokycany, a.s., Rokycany (2012)
Modernizace elektročásti pojezdů mostového jeřábu Vihorlat Snina 3,2 t. Výroba a dodávka  pomocného rozvaděče s frekvenčními měniči 4 kW a 0,75 kW pro regulaci pohonů pojezdu mostu a kočky jako náhrada stykačového ovládání.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel DIAMO st.p., závod ODRA, Ostrava-Vítkovice, provoz Paskov (2012)
Generální oprava elektročásti mostového jeřábu Vihorlat Snina 12,5 t. Výroba a dodávka kompletně vystrojených rozvaděčů se stykačovým ovládáním pohonů zdvihu a pojezdu kočky, pojezd mostu je regulován frekvenčním měničem 11 kW. Ovládání závěsným ovladačem, logiku řízení a zabezpečení  zajišťuje mikro PLC, kompletní výměna kabeláže. Provedení montážní a zatěžkávací zkoušky, výchozí elektrorevize.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel G-Team s.r.o., Plzeň-Vochov (2012)
Oprava ovládání sloupového konzolového jeřábu Škoda 3,2 t. Dodávka, montáž a zapojení nového závěsného kabelového ovladače včetně přívodního kabelu.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel SMP CZ, a.s., Praha, provoz Nučice (2011)
Montáž uzavřené napájecí troleje 100 A na jeřábovou dráhu jeřábu MB-1030.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel Lias Vintířov, LSM, k.s., Vintířov (2011)
Rekonstrukce pohonů pojezdu mostu mostového jeřábu Snina 12,5 t. Náhrada původních kroužkových moturů, převodovek a čelisťových brzd kompaktními převodovými brzdovými motory řízenými frekvenčním měničem 15 kW.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel G-Team s.r.o., Plzeň-Vochov (2011)
Oprava ovládání mostového jeřábu Škoda 2 t. Dodávka, montáž a zapojení nového závěsného kabelového ovladače včetně přívodního kabelu.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel Spofadental, a.s., Jičín (2011)
Kompletní rekonstrukce elektročásti regálového zakladače RZ-1250. Náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 15, 4 a 0,75 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel SMP CZ, a.s., Praha (2010)
Demontáž a montáž elektroinstalace montážního souboru MS-6 po přemístění na stavbu mostu Pohranice u Nitry, Slovensko, opětovné uvedení do provozu, provedení zátěžových zkoušek. Demontáž a montáž elektroinstalace portálového jeřábu MS-2 63 t, uvedení do provozu, rekonstrukce řízení pohonů pomocí frekvenčních měničů pro pojezd portálu a kočky.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel Air Technic s.r.o., Praha (2009)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu 5 t v provozu montážní haly Plzeň-Božkov pomocí frekvenčních měničů 11, 3, 0,75 kW, dodávka a montáž radiového ovládání a uzavřené napájecí troleje jeřábové dráhy.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel SWA Stod, a.s. (2008)
Dodávka elektročásti pro automatický lis pro automobilový průmysl.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel České přístavy, a.s., přístav Mělník (2006)
Dodávka a montáž elektronických omezovačů nosnosti pro 2 přístavní jeřáby 8000 kg.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel Final Produkt s.r.o., Karlovy Vary, provoz Plzeň (2005)
Kompletní rekonstrukce elektročásti regálového zakladače RZ-1353. Náhrada DC-pohonů střídavými asynchronními motory řízenými frekvenčními měniči o výkonu 18,5 a 4 kW, ovládací a zabezpečovací část řízena průmyslovým mikroautomatem. Součástí rekonstrukce byla rovněž kompletní výměna kabeláže a ovládacích panelů v kabině obsluhy.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel SMP Construction a.s., Praha (2003)
Rekonstrukce kompletní elektročásti portálového jeřábu KJ-8 t ve středisku Beroun.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel Skanska ŽS, a.s., Praha (2003)
Kompletní rekonstrukce elektročásti portálového jeřábu KJ-10 t v provozu Starý Plzenec – repase motorů, brzd a koncových vypínačů, ovládání jeřábu radiovou soupravou.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel SMP Construction a.s., Praha (2003)
Kompletní rekonstrukce elektročásti portálového jeřábu KPS-63 v žst. Chrást u Plzně – pojezd portálu a kočky řízen frekvenčními měniči 30 kW resp. 4 kW, ovládání jeřábu radiovou soupravou.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel SMP Construction a.s., Praha (2001)
Kompletní rekonstrukce elektročásti montážního souboru MS-6, 60000 kg – zdvih řízen 2 frekvenčními měniči 11 kW, pojezd kočky frekvenčním měničem 15 kW, ovládání souboru 3 soupravami radiového ovládání, rozvod energie po mostě uzavřenou trolejí.
Rekonstrukce jeřábů a zdvihadel ČD s.o., základna Petrohrad (1995)
Kompletní rekonstrukce elektročásti portálového jeřábu 5000+5000 kg.

Další reference:

MOVO, spol. s r.o., Plzeň (2007)

Rekonstrukce pohonu pojezdu kočky mostového jeřábu 3 t v provozu kovárna pomocí frekvenčního měniče 1,1 kW, dodávka a montáž dálkového ovládání.

SMP CZ, a.s., Praha (2007)
Demontáž a montáž elektroinstalace montážního souboru MS-6 po přemístění z Karlových Varů na stavbu mostu Kamenný Dvůr, opětovné uvedení do provozu, provedení zátěžových zkoušek. Demontáž a montáž elektroinstalace portálového jeřábu MS-2 63 t, uvedení do provozu.

Atmos Chrást s.r.o. (2007)

Rekonstrukce pohonu pojezdu mostu mostového jeřábu 3 t v provozu kovárna pomocí frekvenčního měniče 4 kW, dodávka a montáž závěsného ovladače, úprava ovládacích obvodů.

G-TEAM spol. s r.o., Vochov (2006)

Zprovoznění elektročásti mostového jeřábu 10t po přemístění, montáž uzavřené napájecí troleje 100A na jeřábovou dráhu s přívodem. Montáž dálkového radiového ovládání jeřábu SAGA1-C2.

SMP CZ, a.s., Praha (2006)
Dodávka a montáž uzavřené napájecí troleje o délce 120 m na jeřábovou dráhu pro jeřáb MB-1030 ve středisku Nučice.

SMP CZ, a.s., Praha (2005)

Demontáž a montáž elektroinstalace montážního souboru MS-6 po přemístění z Plzně na stavbu mostu Karlovy Vary, opětovné uvedení do provozu, provedení zátěžových zkoušek. Montáž elektroinstalace portálového jeřábu MS-2 63 t, dodávka dálkového radiového ovládání SAGA1-C2, uvedení do provozu.

MOVO, spol. s r.o., Plzeň (2005)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu 3,2 t v provozu kolovka. Silové ovládání všech pohonů nahrazeno frekvenčními měniči 11kW, 7,5kW, 4kW, silové kontroléry nahrazeny lehkými křížovými ovladači.

SMP Construction a.s., Praha (2004)
Demontáž a montáž elektroinstalace montážního souboru MS-6 po přemístění na stavbu mostu přes Úhlavu dálnice D5, opětovné uvedení do provozu.

SMP Construction a.s., Praha (2004)
Kompletní rekonstrukce elektročástí 2 kusů portálových jeřábů 5 t ve středisku Nučice, vč. dodávky uzavřené napájecí troleje o délce 188 m. Pohony pojezdů jeřábů řízeny frekvenčními měniči 3 kW, ovládání jeřábů dálkovou radiovou soupravou.

Dopravní podnik hl. m. Prahy (2004)
Rekonstrukce pohonu pojezdu mostu 5 kusů mostových jeřábů 2 a 3,2 t v provozu dílen Metro pomocí frekvenčních měničů 2,2 kW, úprava ovládacích obvodů.

SMP Contruction a.s., Praha (2003)
Demontáž a montáž elektroinstalace montážního souboru MS-6 po přemístění z Chomutova do Plzně, opětovné uvedení do provozu.

Strojírna Varnsdorf (2001)
Úprava řízení zdvihu mostového jeřábu 1000 kg frekvenčním měničem 2,2 kW.

Happich s.r.o., Plzeň (2001)
Rekonstrukce elektročásti a ovládání mostového jeřábu 10000 kg – instalace uzavřené napájecí troleje, projekt a instalace ovládání.

ČD, st.p., DKV Most (2000)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu 5000 kg – pojezd mostu a kočky řízen frekvenčním měničem 4 a 2,2 kW.

SMS, s.r.o., Rokycany (2000)
Dodávka a instalace uzavřené napájecí troleje jeřábu 2000 kg, úprava řízení pojezdu kočky frekvenčním měničem 0,75 kW.

Aktiva a.s., Kaznějov (1999)
Rekonstrukce řízení otoče věžového jeřábu MB-1645 – náhrada stykačového řízení frekvenčním měničem 4 kW.

MOVO, spol. s r.o., Plzeň (1999)
Úprava mostového jeřábu 8000 kg na nosnost 10000 kg – dodávka a instalace nového elektrického kladkostroje 10000 kg, zapojení a úprava stávající elektroinstalace.

ČD, st.p., DKV Louny (1999)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu 3500 kg – pojezd mostu řízen frekvenčním měničem 4 kW.

ČD, st.p., DKV Rakovník (1999)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu 3000 kg – pojezd mostu řízen frekvenčním měničem 4 kW.

MOVO, spol. s r.o., Plzeň (1998)
Úprava řízení zdvihů mostového jeřábu 2x 30000 kg – stykačové ovládání nahrazeno 2 frekvenčními měniči 5 kW

ČD s.o., žst. Praha-Vršovice (1998)
Kompletní rekonstrukce elektročásti portálového jeřábu 25000 kg.

MOVO, spol. s r.o., Plzeň (1998)
Kompletní rekonstrukce elektročásti mostového jeřábu 5000 kg – pojezd mostu řízen frekvenčním měničem 5 kW, náhrada nekryté napájecí troleje shrnovkou, ovládání radiovou soupravou.

ČD s.o., DOM Pardubice (1998)
Úprava ovládání pojezdu mostu mostového jeřábu 3200 kg frekvenčním měničem 2,2 kW.

MOVO, spol. s r.o., Plzeň (1997)
Dodávka a instalace kompletního mostového jeřábu ABUS 5000 kg na stávající jeřábovou dráhu

Železniční stavitelství Praha, a.s., základna Kralupy n/Vlt. (1996)
Kompletní rekonstrukce elektročásti 4 portálových jeřábů 5000 kg

Přístaviště Radotín (1995)

Dodávka a montáž omezovačů nosnosti pro 2 přístavní jeřáby 25000 kg.

Úpravna vody Plzeň (1993)
Rekonstrukce ovládání a elektročásti portálového jeřábu 3200 kg.

Úpravna vody Milíkov (1993)
Rekonstrukce ovládání a elektročásti portálového jeřábu 3200 kg.

SkiLiftSystem

řešení pro váš vlek...


Skiliftsystem mini.jpg

Technické prohlídky a zkoušky

určených technických zařízení (UTZ) zdvihacích a dopravních zařízení v provozu...


Modernizace mostového jeřábu

elektroinstalace včetně dálkového radiového ovládání...


Rekonstrukce řízení pohonů a ovládání mostového drapákového jeřábu

Regálové zakladače

modernizace řídícího systému PLC, regulace elektropohonů...


Rekonstrukce elektročásti regálového zakladače

Automatická bruska

modernizace elektropohonů a řídících systémů průmyslových strojů...


IMG_20200815_115658.jpg

Pohony regulovaného jezu

rekonstrukce elektroinstalace mnoha různých technologií...


IMG_20200630_124200.jpg

 

Rychlý kontakt

Ing. Ondřej Jungmann

+420 603 724 907

info@j-controls.cz