Drobečková navigace

Úvod > Dálkové radiové ovládání > Modely FLEX

Modely FLEX

Jedná se o novou řadu souprav dálkového radiového ovládání vyšší kategorie. Řada FLEX je charakteristická vysokou odolností proti mechanickému poškození, vnikání prachu a vlhkosti. Je proto vhodná pro ovládání nejširšího spektra jeřábů, zdvihacích, dopravních a jiných zařízení, a to i ve velmi těžkých provozních podmínkách. K širokému využití také přispívá celá řada programovatelných funkcí, které soupravu přispůsobí pro většinu aplikací.

FLEX Mini

 
FLEX Mini

Rádiové dálkové ovládání Flex Mini nabízí cenově výhodnou možnost náhrady velkých, těžkých a omezujících závěsných ovladačů malým, lehkým rádiovým dálkovým ovládáním. Vysílač, to je nejmodernější technologie rádiových ovládání v lehkém, malém, ale přesto pevném a odolném krytu. Přijímač se montuje rychle a jednoduše. Systém je cenově dostupný, snadno přizpůsobitelný požadavkům převážné většiny průmyslových a mobilních aplikací, kterým stačí jednoduché ovládání jako jsou např. pojízdné vrtačky, sázecí stroje, navijáky, jednorychlostní
kladkostroje a zvedáky, dveřní pohony a celá řada dalších.

Katalogový list FLEX Mini

FLEX EX

 
FLEX EX

Zařízení pro efektivní ovládání průmyslových a mobilních zařízení (např. kladkostroje, jeřáby, zemní stroje, zakladače), jako výhodná forma náhrady závěsných ovladačů. Řada Flex EX je charakteristická malými rozměry, vysokou odolností proti poškození a spolehlivostí provozu. Systém je široce přizpůsobitelný požadavkům aplikace. Každá souprava je složena z vlastníko kompaktního přijímače a vysílače, který je k dispozici v provedeních se 4, 6, 8 nebo 12 dvoustupňovými vysoce odolnými tlačítky. Na přání je možno dodat soupravu se dvěma identickými ovladači, k dizpozici je rovněž široké volitelné příslušenství.

Katalogový list FLEX EX

MLTX2

 
MLTX2

Špičkové technologie v malém a lehkém vysílači, extrémně pevný, lehký a odolný kryt vysílače vyrobený z nejnovější generace termoplastických materiálů. Jedno z nejlehčích joystickových rádiových dálkových ovládání na současném trhu.
Množstvím možných nastavení a konfigurací vyhoví MTLX2 i těm nejnáročnějším požadavkům současných průmyslových aplikací. Možnost obousměrné komunikace s přijímačem umožňuje zobrazení požadovaných informací na displeji vysílače. Volitelná konfigurace ovladače s až 6 jednoosými lineárními pákami nebo se 2 až pětistupňovými obousměrnými joysticky. Ovladač MLTX2 je vhodný ke spojení s přijímačem FLEX M.

Katalogový list MLTX2

XLTX

 
XLTX

Nejnovější trendy a technologie v lehkém, ergonomickém a odolném krytu s nadčasovým designem. Rozsáhlými možnostmi nastavení a konfigurace vyhoví XLTX i těm nejnáročnějším požadavkům průmyslových aplikací. Možnost obousměrné komunikace s přijímačem umožňuje zobrazení požadovaných informací na displeji vysílače. Volitelná konfigurace ovladače s až 8 jednoosými lineárními pákami nebo se 4 až pětistupňovými obousměrnými joysticky nebo kombinace obou druhů ovládacích prvků. Ovladač MLTX2 je vhodný ke spojení s přijímačem FLEX M, který je možno připojit i kabelem.

Katalogový list XLTX

FLEX M

 
FLEX M

Univerzální přijímač s modulární koncepcí, který se pomocí samostatných modulů snadno přizpůsobí požadavkům jakékoli aplikace. Skládá se ze samostatných, vzájemně propojených modulů, které se montují na DIN lištu rozvaděče. Rozsah možných napájecích napětí je shodný se standardním přijímačem, anténa se připojuje BNC konektorem.
Základní sestavení Flex M obsahuje napájecí a rádiový/řídící modul. Další moduly (maximálně 16) se přidávají podle konkrétního použití. Přijímač je schopen jednosměrné nebo obousměrné komunikace. Flex M se může použít jak pro jednoduché aplikace tak i pro složité systémy nebo komunikační sítě. Přijímač lze použít pro komunikaci s výše uvedenými vysílači nebo 2 samostatné přijímače Flex M je možné použít pro přenos povelů.

Katalogový list FLEX M

SkiLiftSystem

řešení pro váš vlek...

SkiLiftSystem
Skiliftsystem mini.jpg

Technické prohlídky a zkoušky

určených technických zařízení (UTZ) zdvihacích, dopravních a elektrických zažízení v provozu...


Rychlý kontakt

Ing. Ondřej Jungmann

+420 603 724 907

info@j-controls.cz