Drobečková navigace

Úvod > Dálkové radiové ovládání > Modely FLEX

Dálkové radiové ovládání

Efektivní způsob ovládání jeřábů, zdvihacích zařízení a jiných průmyslových zařízení

Dálkové radiové ovládání se stává v současné době nutným vybavením většiny nových jeřábů a jiných zdvihacích zařízení. Provozovatelům starších jeřábů a zdvihacích zařízení nabízíme dodání a instalaci dálkové radiové soupravy do stávající elektroinstalace stroje při minimálních úpravách elektrického zapojení.

Radiovou soupravou lze vybavit i mnoho dalších průmyslových zařízení.

Ve většině případů jsme schopni provést montáž radiové soupravy během jednoho dne a tím minimalizovat prostoje daného stroje.

Specializujeme se na dodávku a montáž osvědčených, vysoce odolných radiových souprav FLEX výrobce MAGNETEK Material Handling, všechny výrobky jsou vyráběny v USA.


Představení modelů FLEX

Jedná se o novou řadu souprav dálkového radiového ovládání vyšší kategorie. Řada FLEX je charakteristická vysokou odolností proti mechanickému poškození, vnikání prachu a vlhkosti. Vzhledem k šíři výrobní řady ovládání je vhodná pro ovládání nejširšího spektra jeřábů, zdvihacích, dopravních a jiných zařízení, a to i ve velmi těžkých provozních podmínkách. K širokému využití také přispívá celá řada programovatelných funkcí, které soupravu přizpůsobí pro většinu aplikací.

FLEX Mini

 
Flex_MINI_TX_types mini.jpg

Rádiové dálkové ovládání Flex Mini nabízí cenově výhodnou možnost náhrady velkých, těžkých a omezujících závěsných ovladačů malým, lehkým rádiovým dálkovým ovládáním. Vysílač, to je nejmodernější technologie rádiových ovládání v lehkém, malém, ale přesto pevném a odolném krytu. Přijímač se montuje rychle a jednoduše. Systém je cenově dostupný, snadno přizpůsobitelný požadavkům převážné většiny průmyslových a mobilních aplikací, kterým stačí jednoduché ovládání jako jsou např. pojízdné vrtačky, sázecí stroje, navijáky, jednorychlostní
kladkostroje a zvedáky, dveřní pohony a celá řada dalších.

Katalogový list FLEX Mini

FLEX EX2

 
EX2_TX_1 mini.jpg

Zařízení pro efektivní ovládání průmyslových a mobilních zařízení (např. kladkostroje, jeřáby, zemní stroje, zakladače), jako výhodná forma náhrady závěsných ovladačů. Řada Flex EX2 je charakteristická malými rozměry, vysokou odolností proti poškození a spolehlivostí provozu. Systém je široce přizpůsobitelný požadavkům aplikace. Každá souprava je složena z vlastního kompaktního přijímače a vysílače, který je k dispozici v provedeních se 4, 6, 8 nebo 12 dvoustupňovými vysoce odolnými tlačítky. Na přání je možno dodat soupravu se dvěma identickými ovladači, k dispozici je rovněž široké volitelné příslušenství.

Katalogový list FLEX EX2

FLEX ECO

 
 ECO_TX mini.jpg

Zařízení obdobného určení jako předcházející EX2, díky omezení některých programovatelných funkcí je ekonomicky výhodnější. Velmi výhodná forma náhrady závěsných ovladačů. Řada Flex ECO je charakteristická malými rozměry, vysokou odolností proti poškození a spolehlivostí provozu. Systém je částečně přizpůsobitelný požadavkům aplikace. Každá souprava je složena z vlastního kompaktního přijímače a vysílače, který je k dispozici v provedeních se 4, 6, 8 nebo 12 dvoustupňovými vysoce odolnými tlačítky. Na přání je možno dodat soupravu se dvěma identickými ovladači, k dispozici je rovněž široké volitelné příslušenství.

Katalogový list FLEX ECO

FLEX 2JX

 
flex-jx_300 mini.jpg

Cenově dostupný a široce přizpůsobitelný systém joystickového radiového ovládání mnoha typů zařízení. Špičkové technologie v malém a lehkém vysílači, extrémně pevný, lehký a odolný kryt vysílače vyrobený z nejnovější generace termoplastických materiálů. Množstvím možných nastavení a konfigurací vyhoví 2JX i těm nejnáročnějším požadavkům současných průmyslových aplikací. Možnost obousměrné komunikace s přijímačem umožňuje zobrazení požadovaných informací na displeji vysílače. Volitelná konfigurace ovladače s až 4 jednoosými lineárními pákami nebo se 2 až pětistupňovými nebo proporcionálními joysticky.

Katalogový list FLEX 2JX

FLEX Handy

 
flex-handy_300 mini.jpg

Malé radiové dálkové ovládání jako náhrada jednoduchých závěsných nebo nástěnných ovladačů. Hodí se k ovládání navijáků, kladkostrojů zvedáků, dveřních pohonů, stavebních výtahů, apod. Malé a lehké pouzdro vysílače je extrémně pevné a odolné. Systém je široce přizpůsobitelný, je vybaven 2 dvoustupňovými tlačítky a tlačítkem STOP. 

Katalogový list FLEX Handy

SkiLiftSystem

řešení pro váš vlek...


Skiliftsystem mini.jpg

Technické prohlídky a zkoušky

určených technických zařízení (UTZ) zdvihacích a dopravních zařízení v provozu...


Modernizace mostového jeřábu

elektroinstalace včetně dálkového radiového ovládání...


Rekonstrukce řízení pohonů a ovládání mostového drapákového jeřábu

Regálové zakladače

modernizace řídícího systému PLC, regulace elektropohonů...


Rekonstrukce elektročásti regálového zakladače

Automatická bruska

modernizace elektropohonů a řídících systémů průmyslových strojů...


IMG_20200815_115658.jpg

Pohony regulovaného jezu

rekonstrukce elektroinstalace mnoha různých technologií...


IMG_20200630_124200.jpg

 

Rychlý kontakt

Ing. Ondřej Jungmann

+420 603 724 907

info@j-controls.cz